Започнете го вашето пребарување за совршен домен...

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Трансфер Регистрирај

Регистрирај домен

.COM
.NET
.ir
domain

Закупи хостинг

За вашата доверба кон нас, ние Ви гарантираме 99,9% стабилност на нашите услуги и повеќе од стандардите кај други провајдери. Контактирајте не веднаш. Ние ви гарантираме успех.

Регистрирај домен

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Изврши уплата

Избрани про-фактури со вкупен износ за плаќање. За да извршите уплата Ве молиме изберете го вашиот начин на уплата.

База на знаења

Имате прашање? Започнете го вашето пребарување на одговори тука...

Започнете го вашето пребарување за совршен домен...

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Трансфер Регистрирај

Регистрирај домен

.COM
.NET
.ORG
domain

Закупи хостинг

За вашата доверба кон нас, ние Ви гарантираме 99,9% стабилност на нашите услуги и повеќе од стандардите кај други провајдери. Контактирајте не веднаш. Ние ви гарантираме успех.

Регистрирај домен

Подолу можете да ги конфигурирате имињата на домени во вашата кошничка, изборот на дополнителни опции, обезбедување на потребни информации и дефинирање на серверите кои ќе ги користат.

Изврши уплата

Избрани про-фактури со вкупен износ за плаќање. За да извршите уплата Ве молиме изберете го вашиот начин на уплата.

База на знаења

Имате прашање? Започнете го вашето пребарување на одговори тука...

ads

Услуги

مشاهده سرویس ها و قیمت های ما

22
21

از9000

تومان

از9,500

تومان

هاست اشتراکی

poly

درباره این سرویس

میزبانی اشتراکی روشی از میزبانی سایت است که در آن منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود

22
21

از19000

تومان

از19000

تومان

سرور ابری(بزودی)

poly

درباره این سرویس

بزودی

22
21

از29000

تومان

از29000

تومان

هاست اختصاصی وردپرس(بزودی)

poly

درباره این سرویس

بزودی

22
21

از39000

تومان

از39000

تومان

سرور اختصاصی(بزودی)

poly

درباره این سرویس

بزودی

Најнови корисни информации

Погледнете ги нашите најнови акции и промоции

بالا رفتن قیمت دامنه ها

با سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی   با توجه به افزایش تعرفه دامنه از سوی مرکز ثبت دامنه آی آر(ایرنیک)، تعرفه دامنه ها  از 31 اردیبهشت 1400   افزایش پیدا خواهد کرد.   اگر هنوز دامنه دلخواه خود ...

Повеќе

چرا ما را انتخاب کنید

هر شخصی میتونه یه دلیل قانع کننده برای کسب و کار خودش بیاره اما توی این سایت نیستیم که حرف آخر رو میزنیم .اینکه چرا ما رو انتخاب کنید رو از زبون مشتری هامون میگیم بهتون. "پشتیبانی هاستینگ یکی از مهمترین ویژگی هاییه که یک فروشنده هاست باید داشته باشه و ما توی این سایت به بهترین وجه تجربه کردیم" و یا مشتری دیگمون که میگه "درسته همیشه با قیمت پایین محصولات بی کیفیتی میدن اما این سایت علاوه بر قیمت پایین کیفیت استانداردی هم ارائه میکنه ! من اینطور برداشت میکنم که در آمد این سایت از جای دیگه باشه و فقط بخاطر برندینگ این سایت رو راه اندازی کردن"